| anonim_4396 a întrebat:

E ok sa nu fi avut o relatie pana la varsta de 18 ani? Ma cam ingrijorez, eu de obicei resping orice fata care vrea sa vorbeasca cu mine deoarece ma emotionez. Sunt si cam urat iar cand o fata imi spune ca sunt frumos eu cred ca ea isi bate joc de mine si incep sa ma rastesc la ea.

4 răspunsuri:
| CristiOlteanu a răspuns:

Eu cred ca problema este in capul tau! Mai multa incredere in tine! Nu este nimi in neregula ca nu ai avut reletii pana acum niciodata nu este tarziu! Treaba este sa nu mai respingi. Fii sociabil. Ca doar nu ai crescut in padure! Esti barbat deacum! Fa-ti o prietena la fel ca tine (urata) dai la buci si mai prinzi si tu curaj! Si o ceri de nevasta! Asa ai si tu ce iubi si nu mai plangi pe net!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate mai incolo, lasi emotiile de-o parte si rastitul la ele si treci la fapte. Sincer ar trebui sa iti fie mai rusine sa tipi si sa faci asa decat sa iti fie rusine sa vorbesti cu ele. Nu te mananca laughing

| ShamelessQboy a răspuns:

Îți declansezi modul de auto-protectie fata de fete!
Ai sanse mari sa te protejezei pe viata, dacă nu decizi sa te lasi prada lor!

| RAY a răspuns:

De ce nu o intrebi pe net ce parere are despre tine dar sa nu stie ca esti tu, eu asa faceam sau le puneam prietenele sa le intrebe, daca esti urat vezi de una urata simplu