| Musti967 a întrebat:

E posibil ca fosta prietenă să se întoarcă la tine?

Răspuns Câştigător
| VICTORTPURO a răspuns:

Desigur, dupa o perioada indelungata de timp, dar deja depinde si care a fost motivul despartirii, daca ea te-a inselat si tradat, nici nu mai are rost sa o ierti si a mai calci pe aceiasi grebla iarasi, insa daca a fost din neintelegeri sau ceva care nu a fost grav, poti reveni la acea persoana fara problem.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de relatie dar din experienta mea si a prietenilor iti spun ca relatiile dupa impacare nu functioneaza, poate doar daca prima data ati fost putin timp si n-ati apucat sa stai prea mult unul cu altul ori au trecut multi ani si v-ati schimbat amandoi mult.

| RAY a răspuns:

Nu cred, fetele nu iarta

| Freya1 a răspuns:

Da posibil. Daca e sa fi-ti impreuna oricum veti fi o data si o data.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca a fost multumita de prestatiile tale sexuale, iubita ta, este posibil sa se intoarca la tine.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E posibil, dar de ce sa te impaci cu ea cand exista riscul sa faca la fel din nou, si inca unul foarte mare.

| HadesSs a răspuns:

De cele mai multe ori da, dar intrebarea e de ce ai vrea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã esti destul de barbat sa o lasi pe ea sa revina da, dar ar trebui sa te schimbi putin s-a despartit de tine dintr-un motiv, gaseste pe altã fatã sau mai bine zis fete multe, iti schimbi Masina, hainele, pui muschi si dupã vezi cum te lige-n cur doar sa te impaci cu ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce, a rămas fără zahăr?

| OrdanKarris a răspuns:

E posibil sa se intoarca la tine, daca ramane fara admiratori. Te-a parasit probabil sa incerce pe altii, probabil de la tine a obtinut intotdeauna ce a vrut si s-a plictisit de tine, iar odata ce nu le iese treaba cu altii, revine la tine. Eu nu as accepta-o inapoi in locul tau. Cand faci mofturile unei fete, i se urca la cap, crede ca ii va merge si cu altii pentru ca i-a mers cu tine, te paraseste, afla ca nu-i merge cu altii, apoi se taraste inapoi la tine sa o accepti inapoi. Repet, eu unul nu as accepta-o.

| Romanul86 a răspuns:

Se întoarce dacă te-a iubit.

| Cantărețuiadului666 a răspuns:

In vise? Sigur, de ce nu.