| Teodora_2223 a întrebat:

E posibil ca menstruatia sa se opreasca din cauza dusului? Sau ca ai facut baie?

Răspuns Câştigător
| zayidee a răspuns:

Mie mi se intampla dupa baie sa am un flux al menstruatiei foarte scazut, dar nu se opreste, si chiar se termina cu 1-2 zile inainte, contrar opiniei ca nu trebuie sa faci baie fierbinte cand esti la menstruatie, mie imi face bine, chiar ma relaxeaza.

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nuu, de obicei e si mai rau.Si daca se opreste pentru cateva minute, nu te baza pe astawinking

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, dar doar pentru o perioadă de timp. Revine. Baftă!

Janina
| Janina a răspuns:

Sub nicio forma nu.

| 80Cris a răspuns:

Menstruatia nu se opreste din cauza dusului.

| aangelia a răspuns:

La mine nu se opreste, dimpotriva, curge si mai tare...

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Apa calda dilata vasele de sange, si astfel fluxul se micsoreaza, pe cand apa rece le contracta, fluxul devenind abundent. Deci intr-un fel ai dreptate

| Daria1001 a răspuns:

Din cate am auyit de la apa calduta incepe fluxul si mai tare

| anicika a răspuns:

Este stupid ce crezi dac ti so inceput minstruatziea ea este pina se termina nu inporta dac ai facut dus sau baie nu-ti fa griji...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apa calda dilata vasele de sange, si astfel fluxul se micsoreaza, pe cand apa rece le contracta, fluxul devenind abundent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de organism.eu de ex daca azi fac dus cu apa potrivita mi se opreste si nu`mi mai vine pan` maine, acum cateva zile am fost la strand si am folosit ob si mi so oprit pentru o zi.nu te baza pe c zic alti... poti sa te lamuresti u singura.totul depinde de organsimul fiecaruia