| Ирина19 a întrebat:

E posibil sa iubesti cu adevarat o persoana din prima zi?

Ms

7 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Da.eu l-am iubit pe prietenul meu din primul moment.si acum dupa atata timp il iubesc cu toata fiinta mea!

| alexaaa a răspuns:

Poate fii vb de dragoste la prima vedere...se mai intamplawinking

| Sara2 a răspuns:

Da am patit-o eu

| Anakatsu a răspuns:

Din prima zi nu prea cred mai mult esti atras fizic de aceea persoana da iubire idts

| xXx_6498 a răspuns:

Daca iti vine sa crezi eu m-am indragostit din prima sec de o fata cu care nu am vb niciodata si inko o mai visez...

| dollydee a răspuns:

Orice e posibil... timpul oricum trece si daca vei dori sa ramai langa acea persoana si a doua si a treia zi etc... poate ca o iubesti cu adevarat

| Ilona_3367 a răspuns:

Nu cred, probabil exista o atractie fizica dar pentru a iubi trebuie sa cunosti persoana respectiva, sa ii descoperi personalitatea