| personaljesus a întrebat:

E posibil sa iubesti o persoana pe care nu ai cunoscut-o personal, care nu stie ca existi, dar pe care tu o sti, atat de mult incat sa crezi ca poti face orice pentru ea?

12 răspunsuri:
| Rapper96 a răspuns:

DA... foarte posibil :X

| Nastia a răspuns:

E posibil.stiu cum e.

| SpEEdz0r a răspuns:

E foarte posibil!

| GuessWho_8607 a răspuns:

Eu nu prea cred. E mai mult un fel de obsesie...

| alle11v a răspuns:

Da.de ce sa nu fie?(ex: poti iubii un actor sau cantaret iar el sigur nu va stii ca existi desii tu ai face orice pentru el)

| wildthing a răspuns:

Da... mi s-a intamplat.

| Georgiana2905 a răspuns:

Este f firesc. Uite asa a inceut prima mea relatie. Un simplu telefon, numar gresit, am continuat sa vb sa vb, sa vb timp de 1 an si ceva ca dupa sa ne intalnim. Nu il cunoscusem personal dar ceva ma facea sa simt ca il iubesc. Logic, eram si mai mica, mai imatura dar asta a fost pe atunci. Atunci vedeam lucrurile altfel. Relatia a mers destul de mult, chitac ne vedem prea des. Nu mai dau detalii.au fost si momente mai uratele

| hailatata a răspuns:

Cat ai tras pe nas?

| Razvan a răspuns:

Se numeşte naivitate. Dragostea înseamnă 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAAAAA.pentru ca si mie mi s_a intamplat la fel.de la un simplu telefon'am ajuns la o relatie. din greseala am format nr de tel gresit si am dat de ea.suntem impreuna de 2 ani.multa bafta

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Mai degrabă se numeşte naivitate.
Aşa ceva poate exista doar în imaginaţia ta şi se mai poate numi obsesie pentru cineva. Ca să se cheme dragoste e nevoie de două persoane care cunosc starea de fapt, or... aici nu e cazul.
Salut.

| Flav a răspuns:

Si eu am fantezii cu Eva Mendez, dar totusi...