| nicku92 a întrebat:

E posibil sa te indragostesti a 2-a oara?

Răspuns Câştigător
| iAngel a răspuns:

Cand te indragostesti de o alta persoana si nu continui cu o relatie care te-ai implicat mult,vei destrama totul,pentru ca tu deja te simti ca esti la fazele alea la care voi va duceti acasa unul la altul etc,nu mai incepeti cu increderea, respectul, si celelalte calitati

| nicku92 explică (pentru iAngel):

Da. ai dreptate... ma simt la fazelea.alea. sincer
adicaeu merg inainte... si nu stiu ce parerea prietena mea
la sigur trebuie sa se gindeasca ca grabesc lucrurile.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da

| Logout a răspuns:

Da e, pentru ca timpul vindeca orice rana. Pana la urma de ce traim? Sa facem bani, sa stam prin cluburi, sa fumam iarba, sa nu stim cine suntem sau unde ne aflam? Nu. Noi suntem lasati pe pamant cu un scop, sa impartasim iubire si sa ii facem pe ceilalti fericiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da dar, ''prima dragoste nu se uita niciodata''

| CityOfSatan a răspuns:

Bine,trebuie sa spun ca mi se pare o intrebare.In fine,da, si nu numai a doua oara, sentimentele vin si pleaca.This is what it's all about!

| nicku92 explică:

Pai da. am avut 2 ani impreuna cu prietena mea. si prin iulie anul trecut ne-am despartit.
si acum... deja parca sunt indragostit iarasi...
sincer sa fiu, clipele care le petrec la prezent, totusi nuantele de parca s-ar repeta