| anonima_2498 a întrebat:

E un baiat care imi place foarte mult. E foarte bun prieten cu o prietena de-a mea, si asa am ajuns sa il cunosc. l-am luat pe mess si am vorbit mult. la patinoar, de fiecare data cand ma duc e acolo si vorbim.Intr-o zi a intrat pe mess si m-am gandit sa nu ii scriu eu prima, ca sa vad daca imi scrie si mi-a scris, si mi-a zis ca ma ochi frumosi, mi-a dat comuri pe facebook ca sunt draguta, m-a intrebat cand ma mai duc la patinoar, si daca ma duc urmatoarea zi la ei in clasa, si etc. Ma gandeam ca ma place.asta a fost cam acum 3 zile.si peste 2 zile ne-am intalnit iar la patinoar, m-a salutat si cam atat.si azi, tot asa, si pe mess nu prea imi mai scrie. daca ii zic eu ceva sau il intreb imi raspunde si cam atat.Ca sa fac|Am gresit ceva sau ce naiba? off! va rog HELP!

3 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Eu cred ca a incercat cu tine, dar vazand ca tu nu-i dai interes, el a lasat totul balta.Baga-te in discutie cu el, da comentarii la ozele lui, fi mai indrazneata si tu, pe urma isi va regasti interesul.

| SlowLikeSnow a răspuns:

Stiu ca nu are legatura cu intrebarea da te rog schimba poza ca ala nu e semnul pacii I don't want to see si in legatura cu intrebarea ta... poate ca e si el mai timid mai baga-l si u in seamahappy

| annakarenina a răspuns:

Trebuie sa ii spui tot ce simti si mai ales, dar mai ales sa fii SINCERA! Te mai ajut pe mess, uite-mi id-ul :nestor_aav