| andrada a întrebat:

E un baiat de seama cu mine in alta cls de care imi place si eu am pus o colega sa imi zica daca se uita spre mine, cu cine vb si asa iar el a crezut ca colega aia a mea sunt eu. Ca el stie ca una Cloe il place. Dar cum colega mea (oana) il tot spiona el a crezut ca ea e cloe si a strigato intr-o zi pe scari iar ea in loc sai spuna ca nu o cheama asa a plecat pur si simplu. Si azi oana ma tot batut la cap sa ma duc sa-i zic ca eu sunt cloe si m-am dus (normal ca nu mai puteam de emotie asa fiind prima oara cand vb cu el), nah el a venit cu toata gasca lui de baieti (speram sa vina singur dar nah) si i-am explicat totul in mai putin de un min si am vb asa repede ca sa scap incat el nu a zis absolut nm si dupa cum se uita nici de inteles nu cred ca a inteles. Oricum am facut asta doar ca sa nu ma mai bata colega mea la cap. Dar nu mai pot... acum vine vacanta si nu o sal mai vad. E asa dragut dar colegele zic ca are iubita in a7a (el e in a5a ca mine). Nu l-am vazut niciodata cu vreo fata si poate ca nu are, dar oricum el e cel mai dragut baiat si toti stiu ca toate fetele ii cad la picioare. nu stiu ce sa fac ca sai atrag atentia. Vreo idee? Numi ziceti ca sa vb cu el p mess ca nu pot sa fac rost de id lui si nici de cerut nu pot ca mie prea rusine. plz help (stiu ca am pus de mai multe ori intrebare dar am nevoie de rasp URGENT

Răspuns Câştigător
| jasmine73 a răspuns:

In primul rand nu mai apela la ajutorul altora ca se intoarce impotriva ta, poate te cauta el in vacanta, in definitiv nu e decat o saptamana, eu cred ca a inteles ideea chiar daca ai vorbit repede, daca e liber si te place teva contacta el, ai un pic rabdare, aisa vezi ca va fi bine