| anonim_4396 a întrebat:

E un motiv intemeiat sa ma despart de prietenul meu pentru ca e la prima prietena si nu prea stie sa se poarte, nici sa saruteno talking?

11 răspunsuri:
| angella1972 a răspuns:

Nu, nu e un motiv. faceti primii pasi impreuna, poate e mai timid. poate chiar nu stie nimic, dar sa stii ca el te va pastra mereu in memoria lui ca fiind prima dragoste, asa ca fii blanda cu el.

| Dianna a răspuns:

E bine ca poti sa-l "educi" tu cum vrei. poti sa-l inveti tu sa-ti fie pe plac. happy

| Babushka a răspuns:

Nu nu este un motiv inseamna ca nu-l iubesti si ca vrei sa scapi de el mai bine spune-i ca nu mai vrei sa stai cu el si gata decat sa bagi toto felu de motive aberante!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai ocazia sa fii un mentor excelent. Da-i carbuni.

| Aliyaa a răspuns:

Nu nu este un motiv!

| Sara a răspuns:

Nu este.Invata-l; tu daca esti mai experimentata.

| blunts a răspuns:

Nu, mai stai cateva zile cu el ca sa se invete si dupa aia o sa ajunga sa iti placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai da normal pentru ca nu tu o sa-l invetit sa sarute

| georgiana a răspuns:

Nu, tu il poti invata sa iubeasca...nimeni nu s-a nascut invatat.Sustine-l si ofera-i toata caldura ta.by`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa te desparti de el doar pentru. atat *** nu inteleg de ce ai acceptat sa fiti impreuna

| simoSTAR a răspuns:

Pai daca u ai ceva mai multa experienta de ce nu il indrumi tu? daca iti place de el, stai cu el si intelege ca esti prima lui prietena si o sa vezi ca o sa fie ok.cum il educi, asa il ai big grin