| Ciocarlan_Diana_1985 a întrebat:

E vreo sansa sa te placa un baiat care aparent te injura?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Aaa, pai dacă a spus tatăl tău m-am mai liniștit. Bănuiam ca ai nevoie de aprobarea lui ca sa te asiguri de greșeli.
Nu prea îmi pasa mie de ce ești tu de fapt aici pe TPU, dar consider ca o data ce scrii iți asumi răspunsurile.Sunt aici de la copii mici pana la adulți ce uneori chiar pun întrebări serioase și au nevoie de ajutor și cred ca ne-am putea lipsi de niște răspunsuri scrise la mișto de un copil râzgâiat ce vrea sa se de-a în stamba.
Ma faci netoata și proasta pentru ca te-ai ofticat ca am îndrăznit sa te contrazic într-o afirmație tâmpita ce oferă un exemplu prost pentru un posibil copil la început de drum ceea ce denota cata minte ai tu. Poate ca nu vreau, sau nu știu sa scriu foarte corect gramatical dar măcar calculez ce spun și ce fac.Și sincer prefer sa scriu greșit gramatical dar sa știu sa ma descurc în viata și sa dau sfaturi bune, decât sa fiu as în gramatica dar proasta bubuita în gândire precum alți ce vin aici sa scrie la mișto.

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Freya1):

Dacă vb de mine nu nu ma refer la tatăl meu ci la un coleg pe care il simpatizez

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Freya1):

Ah scuza ma nu era vorba de mine

28 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc....raspunsul este ....never

| RAY a răspuns:

Depinde de injuratura ca voi fetele auziti ce vreti voi

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, categoric nu te poate placea, cineva care te jigneste si te injura.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce dumnezeu este gresit cu voi oameni buni?
Cum adica, ala o injura si voi ii spuneti ca s-ar putea sa o placa? Pe ce lume traiti?
Sau ii raspundeti la miso fetei, ca sa radeti de ea?

| Freya1 a răspuns:

Da,daca baiatul scuipa seminte, se scobeste in nas sau buric si sta rezemat de bmw...

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Freya1):

rolling on the floor) n are bmw...si e frumos rau

| Freya1 a răspuns (pentru Ciocarlan_Diana_1985):

Daca lasam gluma la o parte cred ca ar trebui sa stii ca nu are cum sa te iubeasca.Se mai intampla in relatiile de durata sa te mai enervezi sau sa mai zici ceva nasol dar daca aceasta chesti o face frecvent sau de la bun inceput nu are sentimente pentru tine, nici bun simt si nici respect.

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Freya1):

Ai dreptate...mersi...ai Facebook?

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Freya1):

Dar mereu cand spune ca sunt proasta sau ca vrea sa ma bata rade idk rolling on the floor)

| LoveSleep a răspuns:

"toate raspunsurile pe care le dau sunt „ false " nimic din ceea ce zic nu s-a intamplat si nu se va intampla"

Deci, n-ai avut prietenă și nu i-ai arătat nimic lui taică-tu?

| aXy99 a răspuns:

Depinde cum te injura.

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru aXy99):

M a facut proasta

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru aXy99):

M a făcut proastă...

| Emma30555 a răspuns:

Dacă lucrurile stau asa e cam imatur, când o sa încerce sa apropie de tine? Dacă nu revine și la sentimente mai bune nu are rost sa ți bați capul ca nu știe ce vrea

| Alexuţ02 a răspuns:

Ştiu multe relaţii ale prietenilor, prietenelor care s-au născut din "ceartă", deci da, e posibil, acum depinde de persoană.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacã isi cere si scuze/ ii pare si rãu dupã DA te place.

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru anonim_4396):

Mda nu..Nu si a cerut.e clar.

| 94Lucifer94 a răspuns:

Depinde, dacă o face in glumă da, dar dacă o face din lipsa de respect, nu.

| Yiliz a răspuns:

N-ai tu fire de par in cap la cat am jignit-o pe fosta prietena si tot o placeam

| Freya1 a răspuns (pentru Yiliz):

Inca te minti asa-i?winking

| Yiliz a răspuns (pentru Freya1):

"Daca un popor prost (cum e al nostru) vinde resursele pe care le detine aia e...Fiecare le foloseste in scopuri propri si personale."

cum sa faci un popor prost cand de fapt tu esti prostul... iti spun cu toata sinceritatea ca daca eu eram in locul tau nu-mi permiteam sa-mi dau cu parerea in chestiunea asta. raspunsurile tale sunt o mina de platina ( sa nu spun de prostie ). acum revenind la curiozitatea mea pe care o am, cate clase ai? cred ca nici bacalaureatul nu l-ai luatrolling on the floor

| Freya1 a răspuns (pentru Yiliz):

Spune cel ce susține ca își jignește și înjosește iubita dar totuși o iubește. Despre asta discutam.Comentează asta te rog, nu te mai ascunde după deget și alte rahaturi.

| Plato a răspuns (pentru Yiliz):

Mie raspunsurile nataliei mi se pare de bun-simt, foarte foarte decente. In schimb, tu te lauzi cu un comportament de homo erectus si te consideri foarte masculin ca-ti jignesti prietena. Imbecilitatea nu e masculina, prietene, iar jignirile sunt licenta poetica a unui cretin.

| Yiliz a răspuns (pentru Plato):

Ia-te de mana cu marele Apollo

| Ciocarlan_Diana_1985 explică (pentru Yiliz):

Vb serios? proasta sau nesimtita o faceai?

| Cristiiiiiiiina a răspuns:

Nu consider asta. poate fi badaran sau sa se faca ca nu te vede/aude sau are un comportament mai ciudat fata de tine, dar de injurat mi se pare o alta extrema.

cred ca el asta vrea sa crezi prin comportamentul de 'bad boy', dar doar isi bate joc sincer.