| Aniu a întrebat:

E vreo sansa sa-ti faci prietena, tu fiind boboc in liceu, dar esti gras?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sansa exista, trebuie doar sa profiti de ea.

| neutrino a răspuns:

Nu, dar mai tarziu trebuie sa accepti o fata ca si tine.

| Danysan a răspuns:

Poti sa iti faci prietena oricand -dar trebuie sa si incerci laughing.NU mai fi asa de speriat ca esti mai plinut sunt si fete care plac baietii ca tine. Oricum apuca-te de sport ca sa fi mai relaxat pe viitor happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Grasimea se poate da jos, fa lucurul acesta si-ai sa vezi cum au sa roiasca fetele in jurul tau, sti de ce? Fetele adora baietii ambitiosi, iar daca tu ai taria de caracter ca sa slabesti intr-un an de zile cat sa ajungi la media normala inseamna ca meriti prietenia multor fete

| Vi003 a răspuns:

Incearca sa-ti schimbi parerea despre tine si si-o vor schimba si altii. Sport, dieta si ajungi vedeta!

| Raiiiisa a răspuns:

Este o sansa sa slabesti, si dupa vor veni singure la tine.
Trebuie sa te simti bine in pielea tawinking

| unknøwn a răspuns:

Fa ceva in privinta grasimii inplm. Du-te la sala.
Nu vezi ca nici tu nu esti multumit de asta? Ce sa mai zici de alte persoane.

| g4mma a răspuns:

Nici o sansa.

| NotToday a răspuns:

De ce nu? happy
Daca totusi, esti complexat de faptul ca esti mai plinut, ai putea sa mergi la alergat din cand in cand. Ai putea renunta la dulciuri, grasimi o perioada... Nu e greu, ambitie iti trebuie! happy

| Cipri99 a răspuns:

Nu conteaza daca esti gras sau nustu cum prea slab dar daca vezi o pitipoanca de aia de merge pe 2 degete si face gura din orice nu te face pietren cu una de aia atat.

| gabriela2201 a răspuns:

Bineinteles; primul lucru si cel mai important este increderea in sine, apoi sa fii dezinvolt; doar e liceu-yuhuuu, nu mai e mediul ala de 5-8; apoi profita de orele de sport si de sala de antrenamente si integreaza-te intr-o gasca; arata ca esti un bun coechipier; o sa te ajute in multe situatii, inclusiv cu fetele.

| MissJJ a răspuns:

Exista,insa nu te gandi ca iti vei face o prietena o fata super frumoasa...

| AlisPretty a răspuns:

Da exista sansa. O prietena nu te place nu numai dupa aspectul tau fizic ci si dupa felul tau de comportament.

| Trolozaur a răspuns:

*frumusetea e pe dinauntru*
*sufletul conteaza*
*...*
si acum ca am terminat cu povestile pentru copii:

ai sanse cu o fata cel putin la fel de grasa ca tine sau mai. intrebarea este daca ai sta cu ea acum.