| drumurile a întrebat:

El a ejaculat pe mana mea, eu eram imbracata si a tasnit si putin pe o suvita de par, m-am dus la baie m-am spalat pe maini si dupa 1 ora am folosit toaleta si am dat cu mana in par unde tasnise sperma, pot ramane insarcinata? nu am avut contact

16 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata, traseul e prea complex.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Da! O să iasă un bebeluş păros şi va avea părul de culoarea şuviţei pe care a ejaculat prietenul tău!
Vai de capul meu ce întrebări stupide...

| catthshshshs a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata, stai linistita! Este nevoie de un contact sexual.
Constat ca foarte multe persoane fac misto de unele intrebari ale userilor; mai bine evitati daca nu stiti sa raspundeti civilizat. Altfel jigniti, nu cred ca s-a nascut nimeni invatat, asa ca fiecare are dreptul sa puna intrebarile care il framanta, atata timp cat ele tin de bunul simt.

| Dominicc a răspuns:

Deci. poate par prea nesimtit sau mai enervant pentru cei ce nu am inteleg.
Dar! cum mama lui. ti; a sarit pe par? Doamne. tocmai pe o suvita!

tu nu te gandesti asa la mintea ta.( ca stiu ca fetele sunt mai grijulii sau mai atente ) ca dupa 1 ora mama lor de spermatozoizii mor?
ce sa faca ei pe parul tau?
normal ca nu esti GRAVIDA.
luati'va fetelor cate un test de sarcina inaintea sexului.
nu mai puneti aceeasi intrebare mereu.
va spune testul rezultatul.

astea sunt intrebari de prost gust.
dar pana la urma.
cum a sarit pe parul tau?
faceai ce ma gandesc eu?!

| Silvia a răspuns:

Doamne ce povesterolling on the floor).
Nu rămâi însărcinată dacă nu ai avut contact sexual.

| εїз a răspuns:

Nu, logic ca nu ai cum sa ramai insarcinata odata ce nu s-a ejaculat in tine, in vaginul tau. si nu ati avut nici-un act sexual.Cu intrebarea asta. scuza-ma ca iti spun, mai mult de 12 ani nu ai

| SeNyS a răspuns:

Vai de viata mea, nu am vazut asa intrebari stupideeeeerolling on the floor cum doamne iarta.ma sa ramai insarcinata...straight face no coment

| Andra_9758 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata odata ce nu ai avut contact sexual big grin

| hai_si_tu a răspuns:

Dragi cititori, va rog sa nu mai raspundeti la intrebari atat de idioate! Doamne, fara minte mai sunt unii straight face

| adryanna_7314 a răspuns:

C intrebare idioata! decat s t faci d ras postand asemenea intr mai bine te-ai mai documenta si u putin inainte

| ed23tm a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata, ce poveste
p. s. de 28 de ani n-am mai auzit asta.
fix pe suvita de par, crezi ca este pistol cu apa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing cea mai idioata intrebare din viata mealaughing cum sa...doamne nici nu imi pot imagina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ramai insarcinata! ai sa vezi!

| GD13 a răspuns:

O sa ramai insarcinata...sa moara Bibi daca nu rolling on the floor)

| GD13 a răspuns:

Daaaaaarolling on the floor)

| alina29 a răspuns:

AI vazut filmul : Mary cea cu vino incoa? happy