| cristu a întrebat:

El ma place eu il plac dar nici unul dintre noi nu are curaj sa faca sau sa zica nimic. ce ar trebui sa fac, cum sa ma comport? sa ii trimit mesaje dar ce as putea sa ii >spun:"[raspuns plsbig grin]

Răspuns Câştigător
| stefanya_5209 a răspuns:

PAi vorbeste cu el.Dai un mesaj sa va intalniti. Vorbiti il privesti in ochi si el pe tine iar daca va placeti reciproc nu veti rezista sa nu va sarutatzi.Apo cred ca va veni o discutie mai personala.Si veti fi impreuna:d.
Sper ca am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Fata in fata nu-i poti spune? Ah stai... nu are el tupeu sa-ti zica, el fiind baiatul. De ce nu-i trimiti un mesaj cu sentimentele tale? Trebuie sa faca cineva primul pas, si de ce sa nu fi tu aceea?

| Tany a răspuns:

Waw chiar aici m-ai nimerit am si eu asa problema si planuiesc sa fac nimic fiindca sunt prea incapatinata sa fac eu primul pas, eu cred ca un baiat ar trebui sa faca primul pas, caci daca il vei face tu el va crede ca aceste relatii conteaza mai mult pentru tine decit pentru el, permite-i sa te cucereasca el singur, nu-i arata ca esti atit de usor disponibila, pastreaza-ti demnitatea.Dar daca gasesti o alta solutie sa-mi dai de stire te rog, cred ca ne descurcam noi in aceasta. Bafta! pupici...