| anonim_4396 a întrebat:

El s-a terminat la mine pe spate! si sperma lui a fost incolora. se poate asa ceva?! eu am crezut ca sperma este intotdeauna alba tongue.

8 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Si crema nivea e alba dar intinsa pe piele cam intra in ea.Asa si cu sperma.

| adriancs a răspuns (pentru harciog):

laughing ce treaba are sperma cu Nivea?!

| UbexFlo a răspuns:

Se poate.straight face

evenso
| evenso a răspuns:

Nu intotdeauna este alba, depinde de concentratia ( cu cat mai concentrat este sperma cu atat mai colorat in alb ), dar cum ai vazut tu daca ai stat cu spatele? happy

| MonkeyBoss a răspuns:

S-a terminat de ras straight face

| Annixlove a răspuns:

Evenso are dreptate tongue depinde si de cat de sanatos mananca, daca consuma alcool si dat de des, daca fumaeza...cu cat mananca mai sanatos si nu fumeaza si nu bea cu atat e mai alba tongue

| intensivemania a răspuns:

Posibil o problema la nivel calitativ. recomand o spermometrie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Chiar trebuia sa ne explici pe unde a terminat iubitul tau?laughing