| simonnaRadu a întrebat:

Eram cu prietena mea si fratele ei intr-o camera si din vorba in vorba am ajuns la parul meu, nu mai tin minte exact ce spusesem despre dar au inceput sa rada amandoi iar el a repetat ce spusesem si inca ceva iar prietena mea a spus "ce complimente mai faci si tu se vede ca o placi" iar acesta a spus ca daca m-ar fi placut mi-ar fi facut complimente mai bune.
Si tin sa mentionez ca el trebuia sa plece cu parintii lui iar prietena mea sa ramana acasa cu mine, iar pe cand sa plece ne-a salutat pe amandoua dar dupa a revenit sa spuna "pa fa" si sora lui a spus sa plece odata iar el a zis ca nu vorbea cu ea, adica vorbea cu mine si presupun ca ma place dar nu sunt sigura.
Daca va intrebati el are 17 iar eu 16.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da wow ce comoară de băiat, ce urmează? „te iubesc veata mhea"?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Vai... acel "pa fa" te duce direct la gandul cum ca ii place de tine.

Raspunsul ar fi ca: probabil te place (in felul lui).

| RPA09 a răspuns:

Evident că îi place de tine big grin Dar ție îți place tipul, sau postarea este ceva sudo-rant? (Disclaimer: evident că ești interesată)