| SeNyS a întrebat:

Eram in culmea fericirii, fiindk el(cel pe care "cred"ca il placeam)ma invitase la discoteca, pe mine si o prietena, totul bine si frumos pana acolo unde am vazut adevarata lui intentie, adica el de fapt vroia ceva cu prietena mea, fiindk toata seara a imbratisat'o, a tzinut'o de mana etc.eu va dati seama cum m-am simtit, mai groaznic d atatnu se putea, si ce mai seara am avut. m-am simtit oarecum folosita fiindk m-a invitat si pe mine sa iasa ea, ca fara mine ea nu iesea, iar ea a 2a zi mi-a spus ca nu l-a suportat deloc toata noaptea, insa i-a fost jena sa ii spuna, fiindk eanu-l place.pacat ca nuastiut sa aleaga persoana care tinea cu adev la elsad! Ceva sfaturi si pentru mine? Multumesc TPU:*

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Pai cam este o situatie jenanta si penibila pentru tinesad. Cel mai bine ai iesi din asta cu capul sus sa fii cu zambetul pe buze sa arati nimanui ca nimic nu s-a intamplat, ca pe tine nu te-a afectat cu nimic. A fost alegerea baiatului, e dreptul lui.Nu te impotrivesti ci te conformezi si iti vezi de viata ta mai departe fara el ca nu merita.

11 răspunsuri:
| SeNyS explică:

Scuzati repetarile "fiindk"hee hee.:*

| andreii2 a răspuns:

Roga-ti prietena sa-i spuna ca tu il placi. Daca si el te place macar putin, o sa ii spuna ei sau iti va da de inteles asta.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

In cazul acesta nu ai ce sa faci, iubire cu forta nu se poate.Lasa-l,nu te mai gandi la el pentru ca daca nu te place inseamna ca nu e pentru tine.Mai bine incearca sa iesi in oras cu alti baieti, distreaza-te, nu merita sa suferi pentru un baiat.
Baftahappy

| doc a răspuns:

Andrei Nu are rost sa mai continue pentru el, e prea tarziu, baiatu a ales deja. O relatie cu el acum nusi are rostu pentru ca doar va profita de tine.
Eu spun sa treci peste, uital, in plus e o persoana perversa din simplu fapt ca sa folosit de tine si nu cred ca il doresti aproape de tine

| harryjupanu2009 a răspuns:

Cautati un baiat sa fie mai interasat de tine decat de altcineva ma numesc razvan mai vb pe maill dac vrei www.hadarean_razvan@yaho.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-ar place sa stii ca esti optiunea a doua pentru el? tongue

te-ar face sa te simti mai bine? eu nu cred big grin

| Teodoragnis a răspuns:

Pai poti sa incerci sa vb cu el mai mult sa-i dai de inteles ca il placi si poate isi va da seama ca a gresit persoana in seara aceea la discoteca

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pacat ca nuastiut sa aleaga persoana care tinea cu adev la el

Tocmai asta e, ca nu alegem pe cei care ne iubesc ci pe cine vrea inima noastra!
Lasa sa treaca timp si poate vei fi tu iubita luiwinking

| nicol20 a răspuns:

Este un imbecil sincer incearca sa te feresti de asemenea oameni cred ca ti-ai dat si tu seama ca nu te merita absolut deloc si daca prietena ta nu il suporta si nu ea cedat inseamna ca iti este prietena adevarata deoarece nu ia cedat oricum trebuie sa vezi si tu mai bine cum stau lucrurile ca sa nu te trezesti intr-o zi ca prietena este cu fostul tau.Bafta

| Bacemi a răspuns:

Se intampla de multe ori astfel de situatii. Imi dau seama prin ce ai trecut si inteleg ca ti-a fost destul de greu. Chiar daca prietena ta nu vrea sa fie cu el nu te sfatuiesc sa fortezi ceva in acest sens. Daca el te place iti va spune sau arata asta. Nu cred ca are vreun rost sa visezi. Crede-ma ca daca l-ai cunoaste mai bine ti-ai da seama ca de fapt vrei altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai sunt si alti baieti