| DidudicaDi a întrebat:

Est un prost sau nu esti? si daca esti de ce esti?

Scz de categorie

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Da, frate eu recunosc.Am luat o gaina cand puteau sa iau un curcan.Bagami-as ***

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Eşti chior sau nu eşti? Dacă eşti, ce cauţi la PC? Şi dacă nu eşti de ce nu ai văzut categoria la care ai pus întrebarea?

pa, pa.

| Blondamea a răspuns:

Nu da dc pui intr stupide?

| mispis a răspuns:

Da, tu esti un prost ca nu stii sa scriiwinking.

| Mandy a răspuns:

Wow.Cred ca te-au stresat parintii cu intrebari de astea cand erai mai mic/mica, nu? Oricum.Intrebarile acestea stupide, au o baza, undeva in subconstientul celui/celei care o pune.nu am dreptate?

| Nicoleta a răspuns:

Sa inteleg ca tu te simti, din moment ce pui intrebari prostesti.

| Cretaker a răspuns:

>incercand sa par amuzant

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

Sti cum e, prostu nu isi da seama ca e prost in cazul tau se cerceteaza.

pa, pa.

| (̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅̅()ڪے a răspuns:

A daaa @mispis corect![cred:-s, I scary >big grin