| OanaMariaG a întrebat:

Este adevarat ca anticonceptionalele pot scadea fertilitatea? in timp...multumesc

Răspuns Câştigător
| SweeTLemon a răspuns:

Daca le iei dupa sfatul medicului, nu e nici o problema.

3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Nu prea pricep ce vrei sa spui, anticonceptionalelese indica tocmai pentru a evita o sarcina. Daca te referi la perioada de dupa intreruperea lor, s-ar putea ca in prima luna sa nu ramai insarcinata, dar in urmatoarele luni nu vad care ar fi problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti scada oricum, in timp, pana nu ai sa mai fi deloc. Asta este natura femeii asa ca, nu-ti mai face atatea griji. Cu sau fara anticonceptionale, tot acolo ai sa ajungi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti scada oricum, in timp, pana nu ai sa mai fi deloc. Asta este natura femeii asa ca, nu-ti mai face atatea griji. Cu sau fara anticonceptionale, tot acolo ai sa ajungi.