| RazvyUMB a întrebat:

Este adevarat ca daca dizvirginezi o fata tine mai mult la tine?

7 răspunsuri:
| ciresik80 a răspuns:

Eu cred ca depinde de fata pentru mine nu a contat deloc pentru ca tipul a fost brutal si stii vorba aia,, o fata nu se va casatori cu cel care a dezvirginat-o" exceptand cazurile cand are loc dezvirginrea dupa casatorie.

| ioanadanny a răspuns:

Nu este adevarathee hee!

| DeniZu a răspuns:

In niciun caz, depinde de fata si relatia dintre el-ea, oricum...in niciun caz!

| cryss_6160 a răspuns:

Te asigur ca daca violezi o virgina, dupa nu o sa tina mai mult la tine!rolling on the floor

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Depinde de relatie in care erai cu ea.

| RazvyUMB explică:

Sper asa sa fie happy

| ppaattyy a răspuns:

Nu este adevarat!