| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat ca femeile devin irascibile dacă nu fac sex?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si la noi e asa fara sex apare depresia sau stresul. Aia care nu reusesc deloc sa faca e cel mai rau

| Ofiintă a răspuns:

Nu neapărat, în cazurile în care nu fac sex.
Poate în cazurile in care nu isi elimină tensiunea sexuală acumulată. Tensiune care poate fi eliminata atat si prin masturbare.

| darrio2007 a răspuns:

Nu, mai sunt si femei abstinente, pentru care altele sunt mai importante decat sexul. In primul rand, viitorul in viata.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu toate, depinde de la femeie la femeie.

| RAY a răspuns:

De ce ai impresia ca si ele sunt ca noi? obsedate de sex

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, astfel corpul lor le comunică că le lipsește esențialul din viață.

| Zuzu1991 a răspuns:

Da
ce e mai rau e ca nu isi dau seama care e cauza

| Mirel4412 a răspuns:

Ce minte de barbat bolnav ar poate gandii asta happy

| Mirel4412 a răspuns (pentru Mirel4412):

Putea*

| DenqOO a răspuns (pentru Mirel4412):

Nu eu gandesc asa, ideea ca am tot auzit comentarii la femei despre acet lucru. Mai mult facand mistouri de cele care nu au o viata sexuala activa si cand se mai enervau, o bagau pe aceasta ca duc lipsa de...

| Ofiintă a răspuns (pentru DenqOO):

"...duc lipsa de...".
De zis se pot spune multe.

| DonEduardo a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Ne urcam pe voi si va rupem pe cardan

| OanaDD a răspuns:

Femeile sunt mai sensibile in general.
Băieții daca fata e mai irascibila din orice motiv între ei zic că e "NF", ceea ce mi se pare urat.