| alexandruursu a întrebat:

Este adevarat ca fertilitatea scade dupa 30 de ani?

Răspuns Câştigător
| Rayyy a răspuns:

Salut!
În primul rând, te-aş ruga, nu numai în numele meu ci şi al celorlalţi utilizatori, să îţi revizuieşti formula de salut de la început. În al doilea rând, referitor la întrebarea ta, îţi pot spune că la bărbaţi, fertilitatea se menţine chiar şi până la 80 de ani.

5 răspunsuri:
| valy31 a răspuns:

Nu te simti chiar esti impotentwinking.

| karlikuicsddd a răspuns:

Mama, fan Jeffree star rolling on the floor Bitches cica, dragule, ai probleme grave. Mai gandeste-te odata la intrebarea asta, ori te doare capu' ori ai avea nevoie de un consult la medicul psihiatru. Bafta dragule :*

| Gleesurvay a răspuns:

OMG...tu auzi ziua mah?

| alexandruursu explică:

Whattt?

| Gleesurvay a răspuns:

Te-am intrebat daca auzi ziua laughing