| anonim_4396 a întrebat:

Este adevărat că sexul slăbește?

15 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da, la o partida de sex un om pierde 5 kg

| anonim_4396 explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

E pe bune? Alții spun că nu happy Pe cine să cred?! happy

| NLS a răspuns (pentru anonim_4396):

Se ard niste calorii, insa insuficient cat sa slabesti la modul serios.
Daca ai unde, apuca-te de jogging, asa se slabeste eficient, si prin deficit caloric (trebuie sa arzi mai mult decat consumi).

| Violleta2022 a răspuns:

Da, cu conditia ca in loc sa mananci, sa faci sex!

| VoidEternal a răspuns:

Daca îl faci cum trebuie. laughing

Serios vorbind acum, activitatea în sine arde ceva calorii, dar nu cred că e fezabil sa te bazezi doar pe sex pentru a slăbi. laughing

| blackann a răspuns:

Tu trebuie sa faci sex, Patricia, pentru ca trebuie sa faci sex.
La varsta ta esti cam incuiata. O sa te ajute.
Nu la slabit.

| anonim_4396 explică (pentru blackann):

Hei, de unde acest trebuie? Știi că tu ai fi fost omul acela din anturaj care ne-ar fi zis la toți să facem sex cu orice preț laughing Nu te jignesc laughing e doar o remarcă, oricum nu zic că ar fi ceva rău laughing poate ai și tu dreptatea ta laughing și dacă-mi amintesc bine cred că am spus că am început și treaba asta. Dar am renunțat deoarece nu mi s-a părut nimic fainoșag. laughing Nu am simțit absolut nimic laughing și mi-a mâncat din timpul meu, parcă ți-am spus că am intenția de a deveni scriitoare, cândva laughing deci vreau să spun că mai multe sentimente am când merg prin oraș cu muzica mea favorită și mă benoclez la oraș decât când intenționez să fac asta. laughing

Și de ce mă faci încuiată? laughing Chiar auzisem treaba asta într-un film și la un coleg de liceu care chiar îmi dăduse acest sfat, pe vremea aia, să fac sex deoarece sexul slăbește laughing mi-am amintit de treaba asta și am zis să întreb laughing Îți dai seama că știu totuși ce se poate face între ale slăbitului cel mai profi deoarece asta a fost problema vieții mele și cred că știu tot ce se poate ști despre slăbit. laughing Se pare că despre sex nu, așa cum spui și tu. laughing

| blackann a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai cred ca nu stii nimic despre sex daca spui ca ai incercat o data, nu ti-a placut si ti-ai pierdut timpul. Wow.

| Marius22222222222 a răspuns:

Da

| qweasz a răspuns:

Ca metodă de slăbit am folosit sexul cu nevasta și ne cântăream pe 3 cântare după sex și nu era absolut nici o diferență față de cât aveam înainte de sex.

| qweasz a răspuns:

Sexul nu slăbește la 30 de minute de sex făcut și cu transpirație amândoi și cu oboseală amândoi.

| qweasz a răspuns:

Nu slăbește sexul nici dacă faci sex să îți dea sângele pe nas.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru qweasz):

Sa cae paleti ca sa slabesc? dar ce-s eu, SCLAV?

| ForbbidenLife a răspuns:

Dacă o persoană se simte slăbită după sex, poate fi din cauza nivelului său de energie sau a nivelului său de hidratare înainte de a avea relații sexuale, sau poate fi din cauza unor probleme de sănătate subiacente.

| AnaisAnais15 a răspuns:

Nu. Poți cauta pe google beneficiile sexului