| Me,myself & I a întrebat:

Este adevarat ca sexul slabeste? sa stiu si eu sa ma apuc intens de exercitiilaughing

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Normal ca slabeste. E activitate fizica. Imbini utilul cu placutul.

10 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sanndy... 5000 de calorii? Sa fim seriosihee hee Ala e aportul de calorii pentru aprox 3 zilebig grin
Slabesti dar nu cine stie cewinking

| hamsterx a răspuns:

Avand in vedere ca dp ce termini esti f obosit, eu cred ca ajuta la slabit, pentru ca depui ceva efortbig grin...nu stiu dk functioneaza in cazul tuturor dar ce sa zic, apuca`te tongue

Răspuns utilizator avertizat
| pau2009 a răspuns:

Ma amuza foarte tare raspunsul lui răcsvan rolling on the floor sport national...rolling on the floor

| dragosh a răspuns:

Sanndy, las'o incolo ca e prea putin 3000-5000laughing...asta ar insemna sa arzi caloriile de pe 2 zile intr-o ora...se pare ca tu ai revolutionat legea sportuluilaughing

| Alphawolf a răspuns:

Da este adevarat, este cel mai bun sport, faci miscare nu gluma.

| răcsvan a răspuns:

Ar trebui să-l facem sport naţional.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Treebuie amindoi partenerii compatibili si dispusi amindoi unui asemenea sport.

| trolololforever14 a răspuns:

Daca faci sex slabesti mult happye cel mai bun mod de a slabi happy