| Maniacu777 a întrebat:

Este adevarat faptul ca daca te masturbezi sub varsta de 20 ani poti avea probleme de erectie in viitor? De ce?

Răspuns Câştigător
| Demo8k a răspuns:

Unii doctori spun asa: "cu cat iti incepi viata sexuala (ma rog. si masturbarea e pe acolo, nu stiu sa exprim altfel) mai repede cu atat mai repede o gati".
Dar sincer nu cred in asa ceva, eu am inceput de pe la 12 ani si m-am dezvirginat la 13, pana acum nu am nici-o problema.
Ideea e ca unii specialisti spun una, iar altii alta, dar sincer, daca nu esti un bogatas, si stai la tara cu babuta ta la 60 de ani. mai ai nevoie de erectie? Totusi. nu mai e atragatoare. si bani sa ai pe alta mai tanara nu iti permiti, deci. poti incepe nu iti fa probleme.
Poate chiar o sa te simti mai bine, dupa ejaculare ai "eliminat" o gramada de hormoni. O sa fi relax happy

2 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Nu este nicio problema pe viitor. Oricum ce te mai ingrijoreaza problemele de erectie la 50 de ani? Ideea e ca si fetele si baietii incep intai prin masturbare acasa. Daca nu poti face sex cu tine, nu o poti face bine cu nimeni. Asa ca, da-i drumul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i tarerolling on the floor