| Adrian1997 a întrebat:

Este adevarata expresia "Gaina batrana face ciorba buna?"

9 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

La bucatarie, da.

neluL
| neluL a răspuns:

big grin este adevarata expresia!

| pwp a răspuns:

Mie imi place puiul la rotisor.

| ozulll a răspuns:

Depinde cat de batrana si cat de experimentata

| AndreiC a răspuns:

Mai exact e asa: gaina batrana si morcovul tanar fac supa buna. laughing Asa e in gastronomia populara. In dragoste si sex nu prea.

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Depinde de varsta si experienta gaini.laughing

| LowLowLowLow a răspuns:

Da foarte laughing am stat cu una de 18 ani si eu am 17 mama ce buna era :O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ALELEU! ALELEU! ALELEU! Cine ti-o zis asta? Daca ai bagat la aceasta categorie este fals! Iti vine greata de la gaina batrana!
Am o imaginatie bogata si nu mai pune intrebari din astea ca nu-mi mai scot asta din cap!

| Emma26 a răspuns:

Nu cred ca te referi la mancarelaughing si nu conteaza cat de *batrana* este ci cat de experimentatahappy