| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sa te impaci cu fostul prieten dupa ce au trecut 2-3 ani?

8 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna
pai nu conteaza cat a trecut daca voi va doriti asta de ce no?:*

| Ирина19 a răspuns:

Da, cunosc un cuplu care sau impacat peste 5 ani si acum e pe cale sa se casatoreasca, imi pare frumos asa ceva, sigur ca asta depinde si de sentimentele ambilor parteneri, daca il mai iubesti de ce nu! Bafta

| Alina0491 a răspuns:

Nu pot sa spun daca e bine sau nu. Acest lucru depinde de multe. Circumstantele in care v-ati despartit si altele. Oricum trebuie sa stim ca atunci cand o prietenie se rupe, ramana un nod, si chiar daca o legam la loc, ne vom impiedica de nodul acela.

| mario a răspuns:

Pai in tumpul asta de 2-3 ani care l.ai avut,, nu ai putut sa te gandesti si sa iei o deciziethinking

| aliyna a răspuns:

Daca ai stat atata timp fara el si ti-a fost bine, ce rost mai are sa reiei o reletie.

| snowflake a răspuns:

Cine spune ca nu ar fi bine?
ok, tu stii mortivele separarii, daca nu a fost ceva grav, gen inselat sau mai rau, de ce nu?
ah! si neaparat sa mai existe sentimente happy, nu doar de dragul trecutului tongue

| RUMBURAK a răspuns:

Daca ti-a fost bine in astia 2-3 ani ce rost are? cunostinte noi ocazi noi.sant atatea milioane de baieti in romanica si tu te invarti in jurul cozi.

| sexycutza a răspuns:

Normal... daca meritawinking