| anonim_4396 a întrebat:

Este bine sau gresesti daca spui unui barbat ca simti ceva special pentru el? mc :*

Răspuns Câştigător
| bebemikutzz a răspuns:

Pai uneori foate fi gresit...

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu ma rog zi si noapte sa-mi spuna vreo fata asta...e foarte bine

| DarQueen a răspuns:

Nu e greșit, atâta timp cât o spui sincer. Însă, bărbații din ziua de azi...ei bine, nu zic nimic, doar să fi atentă, gândește bine înainte de a spune asta, alege persoana potrivită.

| catalina_2916 a răspuns:

Daca este iubitul tau si simti ca si are oarece sentimente pentru tine,nu e nicio problema.dar in caz contrar, nu este bine pentru ca isi va batea joc de tine, pentru ca stie ca te poate avea oricand si nu te va mai lua in serios.parerea mea.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Depinde de imprejurari. Daca te-ai indragostit de un "mistocar" care isi bate joc de oameni, mai bine nu i-ai spune, mai ales daca esti o fire mai timida. In cazul in care nu te place, va rade de tine [parerea mea]. Dar daca baiatul/barbatul acela are bun simt, si stie sa se poarte cu o fata, nu este deloc gresit sa-ti exprimi sentimentele fata de el.
Succes!

| ZEU93 a răspuns:

Eu nu cred ca e gresit cand o persoana de orice gen isi exprima sentimentele fata de alta persoana happy

| pitcrv a răspuns:

Nu gresesti e chiar foarte bune
da ai mare grija, mai intai afla cat mai mullte despre aceea persoana, ca mai tarziu sa nu isi bata joc de sentimentele tale

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am fost invatata si oricine ma intalnea imi zicea sa arate el, sa dea el mai mult, eu sa nu ii arat ca il iubesc maxim si nu stiu ce.
Si da, ai cam gresit daca tipu nu tine la tine.

| Aleyow a răspuns:

E bine sa stie mereu cel iubit cal iubesti :X