| hirjabogdan91 a întrebat:

Este careva pe invers pe aici? Ce vedeti voi in altfel de relatii? Eu unul nu m-as vedea sarutandu-mă cu un baiat. Voi ce parere aveti despre asta? pup

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

N-am nimic impotriva cu oamenii.Sa se iubeasca, sa faca ce vor
Eu detest prea mult fetele ca sa le am ca prietene, d-apoi ca iubiteI don't want to see

| lays a răspuns:

Nu e nimic rau in asta. cel putin asa gandesc eu.sigur,nu as vrea ca vreunul din copii mei sa aiba astfel de orientari, dar daca s-ar intampla, nu ar fi sfarsitul lumii! sunt si ei oameni ca si noi.nu vad nimic diferit la ei, numai ca sunt atrasi de persoane de acelasi sexthinking big deal.

| Adeliи97 a răspuns:

Eu unul nu m-as vedea deacat cu fete, decat daca le pot imblanzii

| muzicalBoX a răspuns:

E trebata ce facii.

| autumnsky a răspuns:

Fiecare e liber sa faca ce vrea cu viata lui.winking