| anonim_4396 a întrebat:

Este cautata meseria de sexolog in Romania? Voi ati apela la unul daca ati avea probleme? (vreau sa stiu daca ati vrea, nu neaparat daca va permiteti. imaginati-va ca va permiteti sa dati oricat)

Răspuns Câştigător
| Elena1234456 a răspuns:

La cati copii se dezvirgineaza la 12-13 ani, cu parere de rau spun ca este foarte cautata, sau cel putin ar trebui.Eu daca as avea probleme as merge, normal, nu este nicio rusine, e firesc.

2 răspunsuri:
| Alexandra013 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fatä dragä, te rog trimite-mi un E-mail si eu voi incerca sä te sfätuesc.Bine?