| Andutza_5075 a întrebat:

Este ceva iesit din comnul la sex anal straight face? Cel oral mie una mi se pare cam scarbos straight face ( chiar daca nu am incercat ) voi ati facut?

Răspuns Câştigător
| blaxy a răspuns:

Cum poti sa spui ca nu-ti place un fel de inghetzata daca nu ai gustato? sau sa spui ca nu-ti sta cu rochia aia, daca nu ai masurato.asa si cu sexul oral.inceasca si pe urma deja vei vedea.iar cum ai spus tu ca e scirbos, pai depinde si de partener. daca e ingrijit si cum se comporta cu tine. bafta. funda? big grin

8 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Este iesit din comun ca iti intra in cur si doarelaughing
cel oral nu stiu daca tipa este o nespalata de aia care pute a praz atunci si eu as vomitalaughing

| unnimeni a răspuns:

Sexul anal nu e recomandat, prezinta numeroase riscuri chiar daca ve protejati.
Sexul oral poate fi placut intr-o atmosfera relaxanta cu muzica in surdina si lumanari.

| blaxy a răspuns:

Cosmin21... credka ea ave in vedere ca fata sa-i faca cu mina big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin offf hai ca ma infla risul big grin sex oral fara gura big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin

| NoChanceForUs a răspuns:

Aratati-mi-l pe ala de i-a dat inteligent lu` @powerlife sa dau noroc cu el in caz ca e bine facut sau sa-l bat in caz ca e un idiot slabanog!

| cosmin21 a răspuns:

Powerlife, in primul rand sexul oral e mai scarbos ca analul, si in al doilea rand explicami si mie cum vine asta, sex oral fara gura laughing

| obsesion a răspuns:

Pai sexul anal este mai scarbos decat sexul oral.depinde si de persoane daca sunt ingrijite si sexul oral se poate face si fara (gura)

| Ionut_6463 a răspuns:

Castiel de unde stii ca doare? Ai incercat? Sau ti-a zis prietenul tau militar?
Ambele modalitati de a face sex pe care le-ai enumerat respectiv oral si anal sunt doua subiecte tabu in Romania si nu numai. Cel putin deocamdata. Tine de mentalitate. Ca o idee: nu stiu ce vrei sa spui prin "iesit din comun" dar iti spun sigur ca sunt total diferite intre ele. Ca un sfat: daca nu vrei sa o faci, nu o fa!

| cleopatra_7128 a răspuns:

Da este placut, dar partenerul va fi .f.satisfacut