| NebleAndrei a întrebat:

Este ceva normal daca am fantezii cu cainele celui mai bun prieten?

Răspuns Câştigător
| flo123 a răspuns:

Ai fantezii cu un caine? Grav.O fata nu puteai sa alegi si tu?

23 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e normal.Si,presupunand ca un animal poate gandi, ia-o si invers.Te-ai simti bine sa aiba fantezii cu tine cainele prietenului tau?
Nu poti avea fantezii cu fata care imparte o noua marca de tigari?

| Anca a răspuns:

Nimic nu mai e normal in ziua de azi.

| Castiel a răspuns:

Dap nu-ti face grij, esti sanatos tun!

| porto89 a răspuns:

Sa moaraaaaaa mamaaaaaaaaa rolling on the floor)))))) hahahahaharolling on the floor)))))))) nu mai pot laughing)))))

| Daniella a răspuns:

Nu stiu daca avem noi dreptul sa te judecam.sau sa spunem ca e normal sau nu.Din moment ce avem imaginatie, o folosim.Si tu o folosesti mai mult ca noi.Ce pot sa spun.este ca mie nu mi se pare normal sa ai fantezii cu animale.Inseamna ca duci lipsa de fetethinking nu te supara dar asta reiese

Răspuns utilizator avertizat
| Skylar a răspuns:

Probabil e ceva codat in fantezia ta laughing

| ItsMyTime a răspuns:

Pai nu, dar daca orientatia ta sexoala este zoolofil atunci da... (lol ce prost)

| Carnatel a răspuns:

Daca sunt sexuale, prietene esti zoofil

| DonCorleone a răspuns:

Frate...e totul okwinking
cheama-l la un suc la un pedigree poate reusesti si ti-o tragi cu catelusa din prima seara laughing

| Bizzareq1 a răspuns:

Vezi sa nu facă pipi pe tine, ca o să ajungi gravid.

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

De ce nu ai ales o şoricică?smug

| Lisa a răspuns:

Da. suferi de retard mintal.

| PsychSţev a răspuns:

În România orice e posibil ( şi normal). -_-"

P.S. : O pisică era mai la modă. :]

| Mariana_8683 a răspuns:

Îți plac cățelele așa-i?

| adnreas09cta a răspuns:

Toti avem cate o pasarica...dar scuza-ma, tu ai un stol

| umbro a răspuns:

Decat un caine mai bine un baiat laughing

| FuckOff a răspuns:

Tipule, du-te frate la un veterinar, ca la medic nu-ti recomand, nu-i de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai timp sa reflectezi dupa gratii acuzat de zoofilie.

| lowfive a răspuns:

Chiar deloc.

| alexx_7861 a răspuns:

Nu esti sanatos, atat iti spun.

| flaumă a răspuns:

Cu mortaciunile nu ai fantezii?