| enachi77 a întrebat:

Este ceva normal sa practici masturbarea la barbat. o data in luna.?

7 răspunsuri:
| Laurentiu_4547 a răspuns:

Da este normal.

| enachi77 explică (pentru Laurentiu_4547):

Si de ce este normal?

| Laurentiu_4547 a răspuns (pentru enachi77):

Masturarea te ajuta sa iti cunosti corpul si sa iti cresti dorinta sexuala. Este ceva normal ce toti facem acest lucru dar putini recunosc. Se masturbeaza si baieti si fetele. Masturbarea nu face rau la sanatate dar daca faci in exces poti sa ai probleme. Atunci cand vei avea o viata sexuala activa te vei masturba mai rar. Daca mai ai vreo nelamurire in privinta masturbari? Sper ca te-am ajutat. Funda?

Răspuns utilizator avertizat
| Above a răspuns:

@Edy_3172 cocos te`ai masturbat de ti-ai rupto in 2 si acum pe net te dai mare "Crestin Ortodox" nici macar nu stii sa scrii lucrurile esentiale cu litere mari,
@on topic: e normal si sa te masturbezi si o data pe saptamana dar nu excesiv daca chiar simti nevoia te duci si o faci mare chestie... toti am trecut prin din astea. bafta. Funda?