| dulc3'maria a întrebat:

Este chiar asa rau prima oara ca virgina?(eu ink sunt)Nu imi este frica raw dar as vrea sa stiu cate ceva despre asta povestiti-mi cum a fost la voi fetele care nu mai suntetibig grinpup allzlove struck

Răspuns Câştigător
Janina
| Janina a răspuns:

Hey... e ok, nu crede tot ce auzi.
prima oara e foarte ok, acum na, depinde si de cel de langa tine

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu neaparat! Depinde de mai multi factori!: gradul tau de relaxare, apoi ambientul, curat, sigur, confortabil, afectiunea ta fata de el, paharul de sampanie (daca e chiar Prima oara!) menit sa te destinda si dezinhibe, tandretea lui, daca ai practicat sau nu Petting inainte, cat e orificiul himenal de larg - daca nu prea, incearca sa-l largesti treptat, cu 2 saptamani inainte, intai cu 1 deget, apoi cu 2 si 3, asftel incat el sa poata intra smooth... si sa comunicati permanent, pentru a va putea sincroniza, etc... Nu uita de lumnanari, muzica, si, fara pardon >>> PREZERVATIV! Success!

| Flav a răspuns:

Ultima bomba pe TPU. dupa Miley: toate fetele sunt virgine. Incredibil!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Buna Criss:*
Si eu sunt virgina si fiecare vrem sa stim cat mai multe despre prima data
In primul rand trebuie sa fie iubire reciproca, multa incredere...Si a lasa rusinea deoparte si multa comunicare:*

bye

| Linda a răspuns:

Ai pierde ceva ce nu poti recupera. Vraja de a o face in noaptea nuntii. Am fost relaxata si cu inima impacata si a fost la fine extraordinar chiar daca initial a fost si durere. Pentru mine simbolic a fost plin de incarcatura, nu am mai fost a altcuiva, nici nu voi mai fi

| dulc3'maria explică:

Pai Lora... ce legatura are costumele de animatoare cu intrebarea mea? Nu ai mai vazut animatoare virgine sau care e faza?straight faceK chiar nu te inteleg...in fine fiecare cu principiile lorwinkingAsta nu ma afecteazatongueBye...

| Crs a răspuns:

In primul rand doare big grin!
Dar daca o faci cu un baiat pe care il iubesti si te iubeste si stie cum sa te ia. totul o sa fie ok. trebuie sa fii relaxata si sa nu iti fie rusine de ceea ce va urma tongue
Lasa ai sa vezi ca o sa fie bine tongue laughing :*

| amoremioX a răspuns:

Cam de o luna mi-am pierdut si eu virginatatea,, nu e rau nu doare rau,, simti placere...pe mine nu m-a durut sau poate depinde de la persoana la pers,, pop

| PauLa.M a răspuns:

Nu e chiar atat de rau, doar ca trebuie sa stii cu cine. Acest lucru odata pierdut nu mai poate fi recuperat.
mie mi pare rau. am ales persoana nepotrivita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spuneti-mi si mie va rog mult...ca eu as vrea sa o fac cu el.si sunt pregatita. dar mi-e frica.happy. s ao fac sau nu? am 16 ani:*:*:. va pup:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 15 ani, si sunt de 7 luni cu prietenu meu, j m-am culcat cu el, prima data a durut dar nu asa rau, pentru ca am fost pregatita ca il iubesc, j asta s-a intamplat chiar in ziua care am implinit 15 ani, un cadou frumos:* ai grija sa te protejezi si o sa-ti fie bine numai daca iti doresti cu adevarat acest lucru, dar ai grija cu cine:X

| yneedlove a răspuns:

Totul depinde de EL...