| gynycola a întrebat:

Este cineva care se ofera mama purtatoare? ce-mi cere in schimb?

17 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

Daca nu poti avea copii, ai incercat toate alternativele, poti incerca si asa, te costa peste 10.000 euro, din cate stiam.

| borsec a răspuns:

Uite am gasit un site cu si despre mame surogate http://www.mama-purtatoare.com/
nu stiu cat costa sincer dar sper sa gasesti cat mai repede un raspuns la intrebarea ta.

Bafta si multa sanatate iti doresc!

| galileo a răspuns:

Nu stiu daca exista aceasta posibilitate. Gandeste-te ca acel copil va considera vocea ta calda, mangaitoare, daca tu il vei purta in pantece. Daca in schimb l-ar purta altcineva in pantece, tu ai fii ca o mama adoptiva pentru el. Ar trebui sa intrebi un medic, dar eu unul cred ca nu exista o astfel de alternativa.

| afrodita17 a răspuns:

Ai putea sa adopti un copilash...

| gabrielutzu a răspuns:

Aha, am inteles.

| maitreyi a răspuns:

Nu inteleg dc folositi metodele astea: mama surogat, inseminare cand sunt atatea vieti pe planeta asta, atatia copiii... dc sa nu salvati unul "?

| gynycola explică:

Sincer...nu stiu ce sa mai fac...cine-mi poate da vreo idee... vreau o minune...

| gynycola explică:

Nu draga... exista si inseminari...nu ai auzit...

| gynycola explică:

Nu inteleg...degeaba spune-ti :eu vreau... daca nu stiu cine esti? nu crezi ca ar fimai bine sa-mi lasi un mesaj daca vrei sa vb. sper sa ma fac intzeleasa .multzu,mesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as fi dispusa sate ajut.am deja doi copii perfect sanatosi.si as dori sa ajut si alte famili.email.julia.adri94@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... sper sa gasesti si eu caut mama purtatoare, te inteleg perfect stiu ca este dificil, bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu ma ofer ca mama purtatoare, daca doriti ma puteti contacta pe e-mail laura. iuliana_pop@yahoo.com,va multumesc anticipat.
Laura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamene cum se fac mai nou banii Draga mea, sunt Psihoterapeut iar sfatul meu e sa nu faci un asemenea lucru, Nu stiu daca ai luat aceasta decizei ca, a trecut un an de cand ai postat acest anunt, dar daca vrei un sfat cat se poate de omenesc este acela de a uram cateva tratamente intr-adevar costisitoare, si fa-ti inseminare, sau infiaza, sunt atatea variante de a avea un copil, nu faceti comert cu copii, acestia nu au nici o vina, intelegeti acest lucru... bdgobymart@hotmail.com este adresa de mail daca doriti sa discutati cu cineva, Multa sanatate iti doresc si sper sa iei decizia corecta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ofer eu mama purtatoare, am o fetita si sunt casatorita dar daca vrei pot sa te ajut.id butzacornel. vb foarte serios doresc sa fiu mama purtatoare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poti contacta la nr.de tel.:0740430933, si vom vb. detaliile Doamne ajuta!

| eusidoareu a răspuns:

Felicitari gynycola...ai un copil super frumos si plus de asta sanatos...ai vazut ca pana la urma d_zeu e mare si ai purtat tu in pantece bebele. felicitari inca o data.ai grija de tine micuta si sot, puici

| sgondea a răspuns:

Ma ofer mama purtaoare sau surogat detalii la id sgondeaelena sau email sgondeaelena@yahoo.com