| AndraGeorgianaLove a întrebat:

Este dragut baiatul acesta? ( Funda)
http://imageshack.us/photo/my-images/199/48762898.jpg/
p. s: Cine da raspunsuri ironice are contul sters.

42 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| TuPeistU a răspuns:

E urat cu spume cum zice si poke091 laughing

| Lollipopy a răspuns:

La naiba laughing nu e asa dragut.

| DarQueen a răspuns:

Deci tu cumva vrei doar răspunsuri favorabile ţie, întrucât ameninţi o întreagă comunitate?
Eşti praf...

| BAIATUL a răspuns:

Daca iti place tie nu ocnteaza parerile altora dar daca iti place sa fii luata la misto ep TPU mai pune intrebari stupide.

| georgiana_1403 a răspuns:

Dragut este dar nu frumos. Oricum tie nu ar trebui sa-ti pese de parerile altora ci doar de ceea ce crezi tu. Aspectul fizic nu e atat de important intr-o relatie ci cum va simtiti unul cu celalalt conteaza.

| sylar2007 a răspuns:

Aoleu ce moaca de prost arelaughing)stai sa dau poza lui pe cateva site-urilaughing)sper ca stii andra ce i-ai facutlaughing

ps. vreti sa ii mai vedeti poza lu'ala? cautati pe matrimoniale si site-urile gay si sado masolaughing

| justDaisy a răspuns:

Urat nu pot sa spun ca este dar nici Fat - Frumos nu este. Conteaza ce crezi tu nu parerile celorlalti

| luly16 a răspuns:

Ne nu-mi place

| nightelegance a răspuns:

Urat

| Mamasita15 a răspuns:

Urat cu spume

| Swallow a răspuns:

Baiat ca baiat, nici urit-nici frumos. Dragut may be happy

| Klepto a răspuns:

Iar tu si cu asociatia "Ajutati complexati sa se simta bine-n pielea lor"?
Te rog nu-mi sterge contul, o sa plang si o sa sar de pe Arcul de triumf gol.

| cosmin986522 a răspuns:

E urat ca moartea laughing ce intrebare tampita la fel ca tine

| madyddd a răspuns:

laughing mai fata ce intrebari stupide dea dreptul. am vazut si eu poza si toti care au comentato au mare dreptate. oricum daca tie iti place viata lunga va doresc frate. laughing

| Didi908 a răspuns:

E urat ca draq!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Nu. groaznic.laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am o fire ironica, nu ma pot abtine.
Adio comunitate TPU, adio internet, adio viata! Totul se duce odaca cu al meu cont sters de pe TPU.

| ShadowSKQ90 a răspuns:

Nu e urat da nici prea frumoswinking

| FireNinja a răspuns:

Da mai lasane cu intrebarea asta de **** si du-te si ****** cu maicata

| niko a răspuns:

Nu fi.ti mai asa rai. Mai mult de 13 ani nu are acel baiatlaughing deci ii inteleg reactiawinking
Fata mea daca tie iti place nu conteaza ce zic cei din jurul tauhappy pentru ca tu esti cu el nu cu restul' lumiihappy incearca sa nu te mai iei dupa gura lumii nu de alta dar nu toata lumea iti vrea binelehappy
Si apoi gusturile nu se discutahappy tie poate iti place altora nuhee hee
Asa ca important e tie sa iti placahappy
winking

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Doamne are mutra de proc sn mai frumos ca el de mii de ori laughing

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Ohh mamaI don't want to see mai aveam putin si faceam infarct cand l-am vazutstraight face

| VacutzaRoscata a răspuns:

E super frumos love struck
nu inteleg de ce toti zic ca e urat, parca ei ar fi nu stiu ce frumuseti
P.S:mie chiar imi place, nu raspund pentru funde sau rahaturi din astea cum cred unii

| NoTime a răspuns:

Nu

| Elysssa a răspuns:

Daca iti place tie, e suficient! Nu ii mai intreba pe ceilalti, fiecare cu gusturile lui.

| Jαne a răspuns:

Acea poza mi-a lasat sechele pe viata e urat ca par pubian de la cur!

| SexGirl a răspuns:

Andra te crezi admin? arata normal, e un baiat normal

| foreverуσυηg a răspuns:

Määä, e el dragut in felul lui, daaar sunt altii si mai si. :''>
Right?

| AlEx0 a răspuns:

Ba cine matha a dracu la scos si pe asta pe productie?