Răspuns utilizator avertizat
| Marijuana a răspuns:

Foarte :-&

| mogosan96 a răspuns:

M-am excitat cand l-am vazut, de unde e?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar eu is dragut? http://www.facebook.com/profile.php?id=100001171477070

| rapp2020 a răspuns:

Pe mine ma intrebi? ascultati inima si vezi ce spune ia eu am alte gustuuri fata de tine

Răspuns utilizator avertizat
| Sexiest a răspuns:

Asa si asa

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Nu te-ai săturat să pui aceeaşi întrebare de un milion de ori? Acum ţi-ai făcut şi un nou cont?!
Eşti raportată.

| Priiincesss95 a răspuns:

L-as pune sa stea caproi :X...
Da` ce are o nara asa de mare?!
L-a mai pus cineva caproi inaintea mea?

| greece a răspuns:

Sincer, daca l-as vedea noaptea m-as speria de el laughing

| Swallow a răspuns:

Ochii lui sunt frumosi

P.S.ILUDU-da,tu esti mai frumos laughing

| Alecsa4u a răspuns:

Sincer? DELOC!
whistlingE inversul genului meu.pare neingrijit si zici ca are 12 ani.nu e aranjat deloc.nu e atractiv.pare foarte slab.nu are un zambet frumos.este prea simplu.si este foarte alb.
Daca tie iti place asta este.dar sincer nu este genul meu deloc.whistling

| Klepto a răspuns:

Ai postat poza de prea multe ori incat trebuie sa mananc niste lamaie sa-mi taie greata de fiecare data cand il vad sa nu vomit.
Suferi de nerecunoasterea frumusetii?

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Ca noaptea fara luna si stele rolling on the floor

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

E belea de belea! CAnd am dat click pe poza mi sa respartat pc'ulwhistling

| elasexygagica a răspuns:

Zooper bunoc baiathulove struck

| NickiMinaj a răspuns:

Iar baiatul asta? nu mai pot cu el... deja ii stiu fata mai bine decat mi-o stiu pe a mea.