| AndraGeorgianaLove a întrebat:

Este dragut baiatul acesta?
http://imageshack.us/photo/my-images/829/zzzfg.jpg/

13 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Dupa gusturile mele nu prea blushing

| Cr1sti13 a răspuns:

Nu laughing deloc

| bobik91 a răspuns:

Nu ma bag nu sunt in masura sa judec si nu vreau sa jignesc sau sa supar pe nimeni dar, m'ai bine m'ai alege pe mine tonguelaughing

| swettylove a răspuns:

Da,merge

| Bibuu09 a răspuns:

Nu delocccc

| unione a răspuns:

Eu sunt baiat, iti spun ca da,dar ce conteaza,e normal, acum uita-te si la caracter, lasa ambalajul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si nu acum hellloo nimeni nu-i perfect toricum sunt altii mai naspa asa ca.e OK

| Bubutita a răspuns:

E urat...oribil.Banuiesc ca nu ai pus intrebaarea asta ca cineva sa iti raspunda serios, uite ca toata lumea te-a mintit.E URAT.

| XK a răspuns:

Tricou Puma contrafacut laughing si in plus este si urat laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ummm, ma daca tie iti place de el...intalnitiva si voi pe ascuns daca tie rusine cu el sau ceva, intalnitiva noaptea, du-te la el acasa, orice numa sa nu fiti vazuti impreuna, dar fa'o cat sa nu isi dea el seama ca dupa aia ii frangi inima si iese urat...

| DraPraaHaarp a răspuns:

Doamne, innebunesclaughing Deci au aparut N intrebari despre baiatul asta, ma dispera de acumlaughing Mai terminati in *** odata :@

| IoanaI a răspuns:

Chiar conteaza cum arata?
Ce s-a intamplat cu personalitatea si felul de a fi mai important decat aparentele?
Oricum, din punctul meu de vedere e ok, dar dupa cum am spus si mai sus e mai important interiorul decat exteriorul

| XDarkAngel a răspuns:

Cand pestele meu a vazut poza, s-a intors pe spate laughing