| ElenaD1979A a întrebat:

Este dureros pentru o femeie sa faca sex cu un barbat HARD AND FAST cum s-ar zice pe engleza repede si tare? S-ar mai simte placere si ar mai exista si pasiune intr-un astfel de sex?

6 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

E dureros?
Din umila mea experienta, depinde de tipa, unele sunt ok cu viteza, chiar o prefera, altele nu. Depinde si de momentul ales, daca actul incepe rapid cel mai probabil o sa doara, tare. Daca viteza intervine dupa ce tipa e pregatita si vaginul e lubrifiat, sansele ca experienta sa fie una placuta placuta cresc dramatic.

S-ar mai simte placere si ar mai exista si pasiune intr-un astfel de sex?
Depinde de parteneri si de ce le place.

| Violleta2022 a răspuns:

Expresia si actiunea de "hard and fast" este des folosita de o femeie "usoara, ca la ea se preteaza orice ii ceri, fiindca la ea inseamna bani, pentru fiecare barbat pe care-l satisface sexual.
Pentru o relatie de dragoste, intre doi iubiti, fata nu va accepta cu usurinta "hard and fast", fiindca nu o satisface nici emotional si nici sexual. Intr-o relatie normala, cu fata este bine a fii bland, calm, delicat, sa o mangai, sa o atingi in locurile sensibile, sa tii cat mai mult, ca sa-i faca placere si sa ajunga la orgasm, nu sa dai ca surdul in lemne, ca nu face placere nimanui.
Cred ca ai vazut prea multe filme pornografice cu prostituate, care vizeaza o anumita sectiune de oameni, nu majoritatea.

| Hammurabi a răspuns:

E o întrebare la care nu se poate răspunde la modul general.
E ca și cum ai întreba "femeilor le place sa meargă pe bicicletă?" laughing
Unora da, altora nu.
Așa e și cu sexul. Fiecare are preferința ei și se simte bine într-un anumit fel.

| VoidEternal a răspuns:

Pentru femeile care au oarecare experiență nu e dureros. Plăcerea e subiectivă, fiecare are preferințele lui. Unii prefera mai soft, alții nu. Unii și-și.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca motorul e lubrifiat bine, pistonul poate sa se tureze hard hard. Numai sa nu se ambaleze prea mult

| FredericChopin a răspuns:

Bai nu va mai bagati in toate "draciile" ca mai tarziu regretati