| Anonimul123 a întrebat:

Este indragostita de mine dar eu nu stiu cum sa ma comport. stiu ca trebuie sa fiu eu insasi sa ma comport frumos sa o rasfat dar niste sfaturi despre cum sa o pastrez langa mine va rog

2 răspunsuri:
| melynda a răspuns:

Eu insasi?laughing))
tu nu stii sa vorbesti corect Limba Romana si mai vrei sa stii sa tii o fata langa tine? daca e indragostita de tine o sa ramana langa tine

| FrankiE_5781 a răspuns:

Deci... pasul 1. mai treci pe la scoala la ora de limba (scuzati) romana
2.citeste o carte din cand in cand, ca vad ca nu stii sa vorbesti
3. Masturbeazate sa prinzi curaj
4. Invit-o la o intalnire
5. Inainte de intalnire intra pe mess de pe tel mobil (o super oferta la Vodafone) si roaga un prieten sa iti spuna replici etc, ca in reclama aia cu tocilaru de la Vodafone.

Funda?laughing