| mxmsksionutz a întrebat:

Este neaparat cand faci dragoste sa faci si oral?(adica trebuie sa sugi p- - a neaparat?)DAU FUNDAAA

Răspuns Câştigător
| Gabriella24 a răspuns:

Buna! Nu, nu trebuie sa faci asa ceva deoarece 1.Transmite boli, 2. Nu e igienic, 3. Tine de fiecare femeie si de standardele acestea daca vrea sau nu sa practice sexul oral. Cine ti-a zis ca trebuie sa faci si asta? Daca vrei, o faci daca nu, NU. Se poate sa faci dragoste si fara asa ceva! SE POATE SI INCA FOARTE BINE! Sper ca te-am lamurit.Paa! :*

33 răspunsuri:
| Aimèeeee a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate, imi cer scuze happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Aimèeeee):

It's a trap. I'm sure it's a trap.

| lorena1gianinak a răspuns:

Nimic nu e obligatoriu în sex. Fiecare face ce gesturi vrea, sexul nu are reguli scrise, decât plăcere. E alegerea ta dacă vrei s-au nu sa practici feliația. Cum e și alegerea bărbatului.