| cucu :> a întrebat:

Este normal ca atunci cand faci pentru prima oara dragoste sa se auda sunete ciudate din vaginul tau?

Răspuns Câştigător
| šρяίηģ a răspuns:

Este cat se poate de normal! Acest fapt se datoreaza aerului care se acumuleaza in vagin in timpul penetrarii care apoi iese. Lucrul acesta nu se intampla doar prima data, el se poate intampla la fiecare contact sexual. Nu iti fa griji!

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da, este foarte normal! Fiindca in timpul penetrarii se acumuleaza aer in vagin care intra si iese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe mine ma face sa rid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vuvuzela, cumva? laughing

| T30D0RA a răspuns:

Cica vuvuzela, ce tare! rolling on the floorrolling on the floor Doamne, ce intrebare oribila! laughing

| lavynika a răspuns:

Da este doarece iese aerul din vagin.

| max_4494 a răspuns:

Daca in prima noapte de dragoste erai atenta la zgomote, sincer sa fiu nu stiu ce-ai inteles din toata treaba.Prea mult stres dauneaza.

| alina_7697 a răspuns:

laughing da. este putin jenibil, dar stai fara griji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cauza aluia micu de respira greu se aud zgomotele astea... poate e sparta supapathinking cine stielaughing). baga ceva prelandezlaughing)

| XxXmImIxXx a răspuns:

Perlandez si vuvzele a si supapa misto lasand gluma da e normal este aeul care intra si iese din vaginwinking dar tu la asta te gandeai cand ai facut pentru prima data dragoste cred ca n-ai inteles nimic da in fine