| Alii19 a întrebat:

Este normal, ca după ce faci dragoste, sa te doară burta în partea de jos?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu e normal. Asta inseamna ca nu ati avut un preludiu mai lung si a dat cam tare ghiolbanu in tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se considera ca d.p.d.v. teoretic aparitia oricarei senzatii dureroase in zona abdomenului inferior dupa intretinerea a mai multe acte sexuale, sau a unui act sexual mai indelungat, ca fiind anormala. big grin Sanatate!

| Spliffwizard a răspuns:

E normal, pe o prietena de a mea o durea pentru ca facea prea mult timp, gen 1 ora+ laughing)