| I089didi a întrebat:

Este normal ca iubitul meu să iasă fără să îmi zică fiind plecat în străinătate și dimineață să îmi spună că a adormit și a văzut mesajul atunci? Mă deranjează că a ieșit fără să îmi spună, nu că nu l-aș fii lăsat. Eu pot să îmi imaginez multe dacă mă minte, astfel mă face să nu am încredere în el și să îmi imaginez alte scenarii.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Și daca îți spune ca iese cu băieții la bere îl vei crede și ii vei da voie? Sau daca îți spune ca merge la munca, tu îl crezi iar el se duce ca o bestie și rupe paturile din bordelurile de lux cu doamnele și domnișoarele încântătoare de acolo? Avantajele unei relații la distanță este faptul ca realitatea poate fi ușor falsificata. Așa ca stimata domnișoară va sfătuiesc sa nu deveniți cârpă de șters pe jos și sa terminați relația asta și sa te distrezi maxim. viața E SCURTA nu o irosi, daca lucrează în străinătate 80% ca e un tip fără școală care culege căpșuni sau e șofer de tir. Tu meriți mai mult, nu te înjosi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nici sa te informeze la tot ce face nu e normal.

| sweetys a răspuns:

Si daca iti zice ca iese la plimbare cu amicii si el iese cu 3 dudui. Oricum o dai, iti poti imagina multe daca incredere nu ai.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca minte, inseamna ca are ceva de ascuns sau te inseala cu alta.
De aceea iti spune toata lumea ca relatiile la distanta NU supravietuiesc si nu sunt bune, fiindca fiecare face ce vrea, pe ascuns.

| Madaxo97 a răspuns:

Relațiile la distanță nu prea funcționează, tu nu ai de unde sa știi ce face el acolo, poate sa îți spună ca e undeva si de fapt e altundeva, nu vei stii niciodată, oricâtă încredere ai avea, el tot poate face ce vrea el acolo ca nu ești lângă el sa il verifici. Partea bună într-un fel e ca poți face si tu același lucru, poți să ieși si tu cu cine vrei si el nu va ști, si astfel trăiți fericiți toți 4 happy