| bLiZzLiKe a întrebat:

Este normal ca la varsta de 13 ani sa am penisul de 24 cm? Doctorul spune ca sunt mult prea dezvoltat si ca mi-as putea incepe deja viata sexuala, ce parere aveti?

15 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Doctorului tau ar trebui sa-i suspende autorizatia de libera practica. Vezi-ti de scoala!

| Heather2001 a răspuns:

Frate da dotat mai ești...mai taie din el da-l dreklaughingrolling on the floor

| sylar2007 a răspuns:

Tu chiar nu ai ce face nu? pai daca ma iau dupa tine iti zic asta:
ai grija ca pe la 20 de ani o vei avea de 90 cm

| Amelya02 a răspuns:

Da voi chiar il credeti?happy

| stejara2 a răspuns:

Intrebare:13 sau 23 ca nu imi vine a crede ce scrii! Mai taie ursului din coada.

| stejara2 a răspuns:

Doar atata iti zic: ai grija sa nu auda dr. Ciomu ca e vai de tine, oricum, vei avea succes cu un asa instrument, dar vei avea de cautat, nu gluma, fetele care sa accepte usor asa ceva, caci nu toate sunt pe marinea ta, asa cum bine a zis alafaranume 19 e cel mai cautat, asa ca eu stiu? te-ai cam bucurat, deh extremele astea! ca de-o ai mica nu e bine, de-o ai mare iarasi nu e bine.

| rony a răspuns:

Ai grija data viitoare cand mergi la doctor sa nu fie de serviciu...dr.Ciomu.

| alafaranume a răspuns:

Mai taie din ea ce e peste 19 deja nu le mai place fetelor ...sau du-te si fa-te actor de filme porno o sa fii mai tare ca titus steelwinking se castiga bine din asta

| JustDoIt456 a răspuns:

laughing hai las-o

| Rashidd a răspuns:

rolling on the floor)) Mamaa du-te ma ca nu te cred laughing la 13 ani maciuca de 24 cm rolling on the floor)

| DaRkMist69 a răspuns:

Hai ma, fii serios acum, 2 cm sau 4 cm ca nu inteleglaughinglaughinglaughinglaughing

| vvvvvvvvvvvgffffffffffffffffffgvbgf a răspuns:

Ma doare capu'rolling on the floor

| alabala_8116 a răspuns:

Mai taie din ele d'ale drrrrreacu'

| MadaSha a răspuns:

Viata sexuala ti-o incepi atunci cand te simti pregatit, nu atunci cand crezi ca ai penisul suficient de mare