| cineva_1556 a întrebat:

Este normal ca la varsta de 15 ani penisul meu sa aiba 12 cm in erectie? Oare o sa-mi mai creasca pana voi implini 18 ani? Va rog sa ma ajutati si pe mine, sa ma lamuriti

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E normal chiar si pentru un adult, iar tie cu certitudine iti va mai creste pana pe la 17-18 ani. Nu-ti face griji, esti perfect normal.

| Farcas a răspuns:

O sa iti mai creasca, stai calm.
Doamne ce preocupari aveti la 15 ani rolling eyes

| Farcas a răspuns:

Scuze ca te intreb, dar ti-ai masurat`o cu linearul?

| tim a răspuns:

Da ma iti va creste lunga.va trebui sa o legi cu ceva de genunchi. apoi cand ajunge pe pamant mai tai din ea putin. acum serios, nu-ti fa griji, esti in parametrii normali

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ce pana la 18 ani? ce e atunci? ca la mine creste si acum.si am 45.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.are dreptate lemur... de unde stie penisul cati ani face? laughing)

eu zic ca este prea lung... mai taie din el big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penisul creste pana in jurul varstei de 18-19 ani. Este normal sa mai creasca, ai rabdare, nu te impacienta