| Hana99 a întrebat:

Este normal ca sotul meu sa se masturbeze la filme porno chiar daca eu am tot ce i-ar trebui si ii ofer tot ce vrea?

Răspuns Câştigător
| Andrei258 a răspuns:

Acum depinde de fiecare barbat si fosta se uita si cred ca se mai uita ma punea si pe mine sa ma uit cu ea desi dimineata mergeam la biserica sau sa nu merg vroia sa facem dragoste

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu prea, ar trebui sa vina la tine cand e necesitat sexual

| RAY a răspuns:

Nu,categoric nu,te inseala cu alea vizual,eu spun sa isi ceri drepturile, sa il pui la plata, cand se uita sa te plateasca pe minut si sa isi plateasca un gigolo, draga de tine stai acolo ca o pisicuta si el te x cu altele, ce porci sunt barbati astia

| Violleta2022 a răspuns:

Dar de vorbit cu el ai incercat sa vorbesti?
Uneori nu este de ajuns sa spui ca ai ce-i trebuie, daca tu hanar nuai ce vrea el de fapt. Poate vrea niste pozitii diferite si tu nu accepti, sau vrea un sex oral sau anal.
Vorbeste cu el, incercati sa aflati ce v-ar place sa faceti fiecare si sa va satisfaceti fanteziile erotice.

| mihai69 a răspuns:

Da.

| doctorandus a răspuns:

Ii ceri sa va uitati impreuna si ati rezolvat treaba.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Da, poate tu nu ii oferi ce vede el la filmele porno.

| alina2k18 a răspuns:

Care sot?
laughing

| Plato a răspuns:

Pai acum pot fi mai multi factori, poate are ceva fantezii si n-are indrazneala sa-ti ceara. Daca e pe normale, e mai greu de gasit un motiv. happy

| Justme1997 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Quassaar a răspuns:

Răspuns scurt și la obiect: DA este normal. Mi se întâmplă și mie chiar daca am tot ce trebuie acasă. Nu vad care ar fi problema... daca te împlinește pe tine, de ce-ți bați capul cu faptul că el se masturbează? Poate are nevoie de mai mult...

| Andrei258 a răspuns:

Poate ca sunteti la menstruatie de aceea recurge la asa ceva sau pentru sare si piper

| Hana99 explică (pentru Andrei258):

Cand nu sunt la menstruatie, e normal?

| Andrei258 a răspuns (pentru Hana99):

Acum depinde de fiecare barbat si fosta se uita si cred ca se mai uita ma punea si pe mine sa ma uit cu ea desi dimineata mergeam la biserica sau sa nu merg vroia sa facem dragoste

| elaventurero a răspuns:

De normal...da e normal după părerea mea, pot fi mai multe motive nu neapărat că are ceva cu tine.

| pagliaci a răspuns:

Trebuie să fii cretină să fii geloasă pe niște actrițe.