| Chinezu12345 a întrebat:

Este normal ca stopul sa vina si sa tina doua zile dupa care sa se opreasca brusc? De ce? Care sunt cauzele?

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Desfasurarea procesului menstrual poate fi foarte diferit de la o femeie la alta si chiar si in cazul aceleasi femei de la un ciclu la altul.
,, Menstruatia dureaza de obicei intre 3 si 5 zile. Daca nu se intampla chiar asa, nu te stresa. Nu e nimic anormal daca tine doar 2 zile sau tine 7 zile. Daca totusi se prelungeste mai mult de 7 zile, in acel caz vorbeste despre aceasta problema cu medicul tau.''
https://www.medlife.ro/......punem.html