| anonim_4396 a întrebat:

Este normal ca un Baiat intre 12-13 ani sa aiba 11, 5 cm la penis?

Răspuns Câştigător
| petalouda a răspuns:

Cred ca este normala :D http://www.kids-shop.ro/......baieti.htm

5 răspunsuri:
| AloneQsFini a răspuns:

Daca la varsta asta te intereseaza anumite lucruri inseamna ca esti un retardat mental.
Imi e mila de tine, si de cei care ti-au permis evadarea.

| alylove15 a răspuns:

Ai masurat cu rigla?rolling on the floornu ai ce face daca la varsta asta iti faci griji.

| EuOO a răspuns:

Am auzit că e boală gravă, ai grijă.

| 0ffliner a răspuns:

1. Nu imi trebuie fraieri care sa se bata joc de mine!
2. De aia e facut TPU. (de a ajuta pe cineva)
3. Eu accept acei oameni care vor sa ma ajute, dar sa nu mi pierd timp pentru a citi niste cometarii stupide!(badjocoreala, idiotism)

| gabytzu_6065 a răspuns:

laughing).Frete eu macar am 14 ani!>.Uh de gandesti de la 12laughing...Si sa stii ca pentru farsta ta 11, 5 cm e cam mare! Ai grija sa nu se faca gigant si sa plangi dupa aia ca nu poti sa faci sexlaughing)