| Maxim96 a întrebat:

Este normal daca cel mai bun prieten imi spune ca ma iubeste si imi trimite pe facebook :* si inimioare? Vazand ca face asa, am inceput si eu sa fac la fel.Voi ce credeti?

PS:sunt baiat.

38 răspunsuri:
| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Problema inseamna ca e ca nu sunt un copil cuminte. Sau poate am fost prea cuminte si d'aia nu stiu ce e aia pedeapsa.
Si refuz sa cred ca tu stii ce inseamna pedeapsa IN TOATA LUMEA!
Daca pe undeva prin vreo civilizatie ascunsa e considerat pedeapsa sa iti aduca mancarea si bautura acasa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Irelevant. Pe tine nu te va pedepsi toata lumea asa ca nu-ti mai bate capusorul cu lucruri de genul asta.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Azi nu o scot la capat cu tine vad sad
Hai zi...trebuie sa cer indurare?
Sa ma tarasc la picioarele tale? Ce sa fac ca sa scap mai usor?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E penibil in ochii altora. Intre voi o merge. Poate va amuzati. Insa am impresia ca tu iei prea in serios o interactiune virtuala prin niste emoticons si replici intre fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Elianna):

Tanti anelaubed, esti prea in varsta pentru generatia asta. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta in conditiile in care ti-ar pasa despre cei pentru care pari penibil. In schimb, daca te doare la basca despre ei si parerile lor... Dar asta nu ar trebui sa te impiedice sa-mi spui ce simti referitor la noi, te ascult cu interes. Mai ales ca tu ai raspuns la intrebarea principala in timp ce, de fapt, ni te adresai noua. Daca vrei sa te adresezi unui anumit utilizator apasa pe butonul "Raspunde" aflat imediat sub raspunsul oferit de catre respectiv/a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa este. Dar si tu incurci butoanele Răspunde.

| 4cidr41n a răspuns (pentru Maxim96):

Cat timp vrei sa stai sa te intrebi daca iti impartaseste sentimentele depinde in mare de tine si daca vrei sa nu sa stii.

Daca ii zici ca esti gay / bi... whatever dar fara sa spui ce simti pentru el s-ar putea sa te alegi cu un prieten bun in care te poti baza in momente dificile din viata. Daca ii zici direct ca ai sentimente pentru el asta l-ar putea speria / indeparta.

Cat despre relatia ta cu fata aici tot de tine depinde.
Relatia este pentru tine sau pentru altii sa dai impresia ca esti la fel ca ceilalti?

Mai tine minte ca nici unul nu te stie probabil cine esti cu adevarat.

Cauta sa faci ce ti-se pare natural / normal pentru tine.

Un viitor intre doi barbati / doua femei nu este prea straluciti aici dar nu e valabil peste tot.