| Curiosul999 a întrebat:

Este normal daca sunt atras de cearșafuri? Nu știu de ce dar în fiecare dimineață mă trezesc cu ejaculare și mereu când sunt sub un cearșaf (in pat la culcare) îmi imaginez că sunt cu o fata de ce? Țin să menționez că sunt adolescent dar culmea e că am întrebat și pe prietenii mei și nici unul nu a pățit așa ceva oare am o boala psihica? Ce sa fie oare?

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Toti am patit asta la o anumita varsta. Se numeste polutie nocturnă.
Si prietenii tai au patit asa ceva dar nu vor sa recunoasca de rusine.